-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-007828-c
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д). Інформація щодо місця та обсягу надання послуг визначено в Технічній специфікації до предмету закупівлі (додаток №1)
Завершена
6 435 271.95
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 39 255.16 UAH
мін. крок: 0.6% або 39 255.16 UAH
Номер:
0e7bcf25c6704a58b0514e364c74245a
Внутрішній номер закупівлі:
9580405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-19-007828-c
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Андрій Скок 38-061-39-5-57-80
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пелюшенко Олександр Миколайович (06139) 5-57-81 Ootp2121@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 435 271.95 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
39 255.16 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 16:57 - 11.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2021 16:57 - 21.05.2021 09:00
Період прекваліфікації:
21.05.2021 09:01 - 09.06.2021 00:00
Аукціон:
09.06.2021 14:18 - 09.06.2021 14:39
Період кваліфікації:
09.06.2021 14:39 - 10.06.2021 16:00
Період завантаження договору:
10.06.2021 16:00 - 30.06.2021 16:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 60 (шестидесяти ) календарних днів від дати підписання обома Сторонами акту здачі - приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.07.2021 - 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАКОНТ"
Оскарження: 10.06.2021 16:00 - 21.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33870520
-
Контактна особа:
Николай Дроган +30675071553 apacer69@ukr.net
-
Адреса:
08170, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Віта-Поштова, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 33
Оскарження: 10.06.2021 16:00 - 21.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
6 410 000.00 UAH без ПДВ /
6 410 000.00 UAH без ПДВ
6 410 000.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
73
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод підйомних машин та металоконструкцій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33700560
-
Контактна особа:
Наметченко Ірина 38061287-07-97 ZAVOD.PMMK@MAIL.RU http://www.zpmmk.com
-
Адреса:
Україна, г. Запорожье, ул. Кривая Бухта 89а
Початкова пропозиція
6 435 271.00 UAH без ПДВ /
6 435 271.00 UAH без ПДВ
6 435 271.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.06.2021 15:55
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
61
Скарги
0
Контракти
Номер:
5df184c2811248e1a1314acd39a00cb0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-19-007828-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ДІАКОНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33870520
-
Адреса:
08170, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Віта-Поштова, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 33
Номер договору:
75/130-21
Сума договору:
6 410 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2021 00:00 - 30.06.2026 00:00
Дата підписання:
30.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний