-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-007828-c
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д). Інформація щодо місця та обсягу надання послуг визначено в Технічній специфікації до предмету закупівлі (додаток №1)
Завершена
6 435 271.95
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 39 255.16 UAH
мін. крок: 0.6% або 39 255.16 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 16:57 - 11.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим