• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д

Оголошено тендер

7 722 326.34 UAH
Номер: 3852703f1bdf44739ef58184cbdcd172
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-04-002591-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Очікувана вартість: 7 722 326.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д
Примітки: Місцезнаходження: Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова 133; категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 04.01.2021 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 722 326.34 UAH