-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д)
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д). Інформація щодо місця та обсягу надання послуг визначено в Технічній специфікації до предмету закупівлі (додаток №1)
6 410 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5df184c2811248e1a1314acd39a00cb0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-19-007828-c-c1
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Контактна особа:
Пелюшенко Олександр Миколайович (06139) 5-57-81 Ootp2121@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ДІАКОНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33870520
-
Адреса:
08170, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Віта-Поштова, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 33
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Опис:
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д). Інформація щодо місця та обсягу надання послуг визначено в Технічній специфікації до предмету закупівлі (додаток №1)
Номер договору:
75/130-21
Дата підписання:
30.06.2021 00:00
Період дії договору:
30.06.2021 00:00 - 30.06.2026 00:00
Сума договору:
6 410 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
7 692 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 282 000.00 UAH)
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 60 (шестидесяти ) календарних днів від дати підписання обома Сторонами акту здачі - приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д)
Кількість
1 посл.
Період постачання
01.07.2021 - 15.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
97fbb57fc77349c19871537740e6f182
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.4 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано