• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний № 50456»)»

«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний № 50456»)» (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)

Торги не відбулися

209 420.46 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 300.00 UAH
Номер: 1559aec6612140aeb381d6a457aaa339
Внутрішній номер закупівлі: 9412360
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-07-002320-c   
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Контактна особа: Скільсара Наталія Степанівна +380613955781 OOTP52555@MGW.NPP.ZP.UA http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 209 420.46 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 700.00 UAH
Період уточнення: 07.04.2021 15:43 - 04.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 07.04.2021 15:43 - 14.05.2021 09:00
Період прекваліфікації: з 14.05.2021 09:03
Аукціон: з 22.06.2021 14:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний № 50456»)» ПРИМІТКИ: Умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.10.2021 - 30.11.2021
Місце постачання Відповідно до документації