-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока №3 (код ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2021-10-23-003169-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока №3 (код ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки) (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
127 243 380.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 765 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 765 000.00 UAH
Номер:
6f4c263d76b2447da4a20b89a3ab2fee
Внутрішній номер закупівлі:
12115688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-23-003169-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гордієнко Наталія 380613955781 oskt51560@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
127 243 380.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
765 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
630 000.00 UAH
Період уточнення:
23.10.2021 17:48 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2021 17:48 - 19.11.2021 20:00
Аукціон:
22.11.2021 11:23 - 22.11.2021 11:46
Період кваліфікації:
22.11.2021 11:46 - 10.12.2021 08:57
Нецінові критерії:
умови оплати 1%
- при умові, що пропозиція містить будь-які умови авансування, питома вага критерію– 0%; - при умові, що пропозиція не містить жодних умов авансування, питома вага критерію– 1%.
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник перераховує Підряднику авансовий платіж в розмірі до 30% від вартості договору, зазначеної в п.2.1 договору, але не більш ніж 38 173 014,00 грн без ПДВ,протягом 60 (шістдесяти) календарних днів після підписання даного договору, але не раніше надання Підрядником забезпечення попередньої оплати (авансу) згідно п.2.6договоруз терміном дії до повного виконання зобов’язань Підрядника.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях60 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОстаточний розрахунок здійснюється за фактично виконаний обсяг робіт протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дати підписання Сторонами акту здачі-приймання виконаних робіт.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока №3 (код ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Кількість
1 роботи
Період постачання
20.12.2021 - 31.07.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
EthosEnergy Poland S.A.
Оскарження: 10.12.2021 08:53 - 21.12.2021 00:00
×
-
Ідентифікатор:
PL-KRS 0000056279
-
Контактна особа:
Миклович Антон 48604530196 ANTON.MIKLOWICZ@ETHOSENERGYGROUP.PL
-
Адреса:
42-701, Республіка Польща, Silesian Voivodeship, Lubliniec, 42701 Lubliniec, ul. Powstańców Śląskich 85
Оскарження: 10.12.2021 08:53 - 21.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
124 698 512.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
122 235 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2021 08:53
Відповіді на вимоги
12
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ-ХОЛДИНГ"
Оскарження: 10.12.2021 08:57 - 21.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38307935
-
Контактна особа:
Марія Макаренко 380577284151 khaerholding.tender@gmail.com
-
Адреса:
61017, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ СІРИКІВСЬКА, будинок 1
Оскарження: 10.12.2021 08:57 - 21.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
127 143 233.38 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
122 950 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2021 08:57
Відповіді на вимоги
12
Документи
16
Скарги
0