-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 ЗС інвентарний № 50455»)»
Тендер Prozorro UA-2021-04-07-010373-a
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 ЗС інвентарний № 50455»)» (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
133 587.13
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 810.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 810.00 UAH
Номер:
015b3781e6064b84883616ed754c648b
Внутрішній номер закупівлі:
9413714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-07-010373-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Скок Андрій Олександрович +380613955780
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скільсара Наталія Степанівна +380613955781 OOTP52555@MGW.NPP.ZP.UA http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
133 587.13 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
810.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
07.04.2021 16:12 - 07.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2021 16:12 - 17.05.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 17.05.2021 09:04
Аукціон:
з 22.06.2021 15:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 60 (шістдесяти) календарних днів від дати підписання обома Сторонами «Акта здачі-приймання наданих послуг», шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 ЗС інвентарний № 50455»)» ПРИМІТКИ: Умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2021 - 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації