• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455

Оголошено тендер

160 304.56 UAH
Номер: 865104545dd54b71a71defd89d2e7711
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-02-000256-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Очікувана вартість: 160 304.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455
Примітки: Місцезнаходження: Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова 133; категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 02.03.2021 09:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума160 304.56 UAH