-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455»)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-001560-a
Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455») (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
133 587.13
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 802.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 802.00 UAH
Номер:
5dc00adfb0b44eb7ae960fc9029df174
Внутрішній номер закупівлі:
10215966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-07-001560-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Скок Андрій Олександрович +380613955780
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скільсара Наталія Степанівна +380613955781 OOTP52555@MGW.NPP.ZP.UA http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
133 587.13 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
802.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 13:27 - 29.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2021 13:27 - 09.07.2021 09:00
Період прекваліфікації:
09.07.2021 09:03 - 28.07.2021 00:00
Аукціон:
з 28.07.2021 12:43
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 60 (шістдесяти) календарних днів від дати підписання обома Сторонами «Акта здачі-приймання наданих послуг», шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455») ПРИМІТКИ: Вид та умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2021 - 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Зевс-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368835
-
Контактна особа:
Артем Компаниец +380504511006,+380612185415,+380612185415 proizvodstvo@zeus.ua
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Східна, 9
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
22.07.2021 16:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Стандарт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30655107
-
Контактна особа:
Набока Александр 380577328814 office@stand.com.ua https://www.stand.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61001, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК МОВЧАНІВСЬКИЙ, будинок 29
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
22.07.2021 16:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0