-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455»)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-001560-a
Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455») (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
133 587.13
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 802.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 802.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 13:27 - 29.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим