-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний №50456»)»
Тендер Prozorro UA-2021-05-31-000322-c
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний №50456»)» (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
209 420.46
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 300.00 UAH
Номер:
228a18719c4e4539b036ba75c1363e40
Внутрішній номер закупівлі:
10108073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-31-000322-c
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Скок Андрій Олександрович +380613955780
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скільсара Наталія Степанівна +380613955781 OOTP52555@MGW.NPP.ZP.UA http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
209 420.46 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
700.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2021 10:32 - 22.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2021 10:32 - 02.07.2021 09:00
Період прекваліфікації:
02.07.2021 09:03 - 21.07.2021 00:00
Аукціон:
з 21.07.2021 13:25
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 60 (шістдесяти) календарних днів від дати підписання Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний №50456»)» ПРИМІТКИ: Вид та умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2021 - 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Стандарт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30655107
-
Контактна особа:
Набока Александр 380577328814 office@stand.com.ua https://www.stand.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61001, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК МОВЧАНІВСЬКИЙ, будинок 29
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
15.07.2021 15:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Зевс-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368835
-
Контактна особа:
Артем Компаниец +380504511006,+380612185415,+380612185415 proizvodstvo@zeus.ua
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Східна, 9
Початкова пропозиція
209 320.00 UAH без ПДВ /
209 320.00 UAH без ПДВ
209 320.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
15.07.2021 15:18
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0