-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31- Б»)»
Тендер Prozorro UA-2021-08-06-002993-a
«Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31- Б»)» (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Завершена
1 794 934.84
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 11 000.00 UAH
Номер:
439a5bd5a5294698b6d646359900d064
Внутрішній номер закупівлі:
11003777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-06-002993-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Сапожніков Сергій Едуардович +380613957348
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скільсара Наталія Степанівна +380613955781 OOTP52555@MGW.NPP.ZP.UA http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 794 934.84 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2021 10:44 - 28.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2021 10:44 - 07.09.2021 09:00
Період прекваліфікації:
07.09.2021 09:02 - 11.10.2021 00:00
Аукціон:
11.10.2021 11:55 - 11.10.2021 12:18
Період кваліфікації:
11.10.2021 12:19 - 12.10.2021 13:15
Період завантаження договору:
12.10.2021 13:15 - 01.11.2021 13:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 60 (шістдесяти) календарних днів від дати підписання обома Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31- Б»)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.11.2021 - 15.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖКРАНЗАВОД"
Оскарження: 12.10.2021 13:15 - 23.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42877613
-
Контактна особа:
Штанкевич Вікторія Сергіївна 380979388040 ZCR.ZAVOD@UKR.NET
-
Адреса:
6, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69104, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 12
Оскарження: 12.10.2021 13:15 - 23.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 784 934.00 UAH без ПДВ /
1 784 934.00 UAH без ПДВ
1 784 934.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
90
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод підйомних машин та металоконструкцій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33700560
-
Контактна особа:
Наметченко Ірина 38061287-07-97 ZAVOD.PMMK@MAIL.RU http://www.zpmmk.com
-
Адреса:
Україна, г. Запорожье, ул. Кривая Бухта 89а
Початкова пропозиція
1 794 934.00 UAH без ПДВ /
1 794 934.00 UAH без ПДВ
1 794 934.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
05.10.2021 15:43
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
71
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9beda57375e4f3d931e9ef3a65b204c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-06-002993-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖКРАНЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42877613
-
Адреса:
6, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69104, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 12
Номер договору:
75/188-21
Сума договору:
2 141 920.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 784 934.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2021 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.11.2021 00:00
Статус:
Підписаний