• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

«Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31- Б»)»

2 141 920.80 UAH з ПДВ
Номер: a9beda57375e4f3d931e9ef3a65b204c
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-06-002993-a-b1
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖКРАНЗАВОД"
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору: 75/188-21
Дата підписання: 01.11.2021 00:00
Період дії договору: 01.11.2021 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 2 141 920.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 356 986.80 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31- Б»)»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.11.2021 - 01.12.2023
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: e75a4c45a6224d9dba1b20e1b51aa988
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.4 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 17.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1 до дог. 75-188-21.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 35a0935892fc4562a8d44af33aba8050
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.4 ч.5 ст.41 ЗУ «Про публічні закупівлі»
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 22.04.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2 до дог. 75-188-21.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: f69c7f9d33cd4981aa4e643aff8f3153
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.4 ч.5 ст.41 ЗУ «Про публічні закупівлі»
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 24.01.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: cb86ebdde4b9401a8fd330479fb15119
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.3,4.ч.5 ст.41 ЗУ «Про публічні закупівлі»;
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 13.09.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 0be9f5fa9f404c03a5e023ee52baa9d2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п. 4 ч. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 13.08.2025 00:00
    Статус:
    Опубліковано