• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки) (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)

Торги відмінено

11 250 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 68 000.00 UAH
Номер: cb955d4304924b5c97f5af81268b4c7b
Внутрішній номер закупівлі: 9581172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-19-007947-c   
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Контактна особа: Гордієнко Наталія +380613955781 oskt51560@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 11 250 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 68 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 56 000.00 UAH
Період уточнення: 19.04.2021 17:40 - 26.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.04.2021 17:40 - 06.05.2021 09:00
Аукціон: 07.05.2021 12:39 - 07.05.2021 13:06
Період кваліфікації: з 07.05.2021 13:06
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки) ПРИМІТКИ: Вид та умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 роботи
Період постачання 01.06.2021 - 30.09.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 72e19b2ea7f942c78caa2a2426ab7d01
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: На підставі вимог п.1 ч.1 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 відмінити тендер на закупівлю робіт: «ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)».
Період оскарження: 19.05.2021 16:00 - 30.05.2021 00:00
Дата опублікування: 19.05.2021 16:00
Дата виконання: 30.05.2021 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХАЕР"
Початкова пропозиція 10 544 634.72 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 544 634.72 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 17
Скарги 0
Інженерно-виробниче підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Ременерго"
Початкова пропозиція 11 242 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 242 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 6
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕМОНТНА КОМПАНІЯ "КВІК"
Початкова пропозиція 11 250 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 250 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 15
Скарги 0