-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-007947-c
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки) (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги відмінено
11 250 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 68 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 68 000.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 17:40 - 26.04.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо внесення змін до умов оплати
Номер:
5b9284288c1944f4b726c3c5aefe38dd
Дата опублікування:
20.04.2021 13:53
Опис:
Просимо розглянути питання щодо внесення змін до умов оплати, а саме передбачити аванс у розмірі 30% від вартості договору для закупівлі необхідних матеріалів, які необхідні для виконання робіт з капітального ремонту.
Відповідь:
Оскільки матеріали, необхідні для виконання робіт з заміни статора турбогенератора ТВВ-100-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475, будуть надані Замовником, вважаємо виплату авансу у розмірі 30% від вартості договору недоцільною.
Дата відповіді:
21.04.2021 10:23