-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП – 006.2 державний номер Т1362 3С інвентарний №50457»)
Тендер Prozorro UA-2021-05-24-001500-c
Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП – 006.2 державний номер Т1362 3С інвентарний №50457») (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
136 749.70
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 900.00 UAH
Номер:
49dc9b5b877e4eacb6c0da03aa331e27
Внутрішній номер закупівлі:
10010299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-24-001500-c
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Скок Андрій Олександрович +380613955780
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гордієнко Наталія +380613955781 oskt51560@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
136 749.70 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
900.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
24.05.2021 13:37 - 15.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2021 13:37 - 25.06.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 25.06.2021 09:01
Аукціон:
з 02.08.2021 12:04
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично виконаний обсяг послуг протягом 60 (шістдесяти) календарних днів від дати підписання Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП – 006.2 державний номер Т1362 3С інвентарний №50457») ПРИМІТКИ: Вид та умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2021 - 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації