-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2. державний номер Т1362 3С інвентарний № 50457
Оголошено тендер
164 099.64
UAH
Номер:
8e08bf734fc6432ca33e8a317deb90c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-12-003221-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
164 099.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2. державний номер Т1362 3С інвентарний № 50457
Примітки:
Місцезнаходження: Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова 133; категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
12.04.2021 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума164 099.64 UAH