-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП – 006.2 державний номер Т1362 3С інвентарний №50457»)
Тендер Prozorro UA-2021-05-24-001500-c
Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП – 006.2 державний номер Т1362 3С інвентарний №50457») (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
136 749.70
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 900.00 UAH
Період уточнення:
24.05.2021 13:37 - 15.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим