-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт мостового крану вантажопідйомністю 200/32 тон із заміною кабелів та рихтуванням підкранової колії»)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-002771-b
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт мостового крану вантажопідйомністю 200/32 тон із заміною кабелів та рихтуванням підкранової колії») (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
1 028 584.58
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 6 200.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 6 200.00 UAH
Номер:
d8033a9a0925414d88d98d0223f76ec2
Внутрішній номер закупівлі:
9573219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-19-002771-b
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Скок Андрій Олександрович +380613955780
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гордієнко Наталія +380613955781 oskt51560@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 028 584.58 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 14:09 - 11.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2021 14:09 - 21.05.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 21.05.2021 09:01
Аукціон:
з 29.06.2021 11:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 60 (шістдесяти) календарних днів від дати підписання обома Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт мостового крану вантажопідйомністю 200/32 тон із заміною кабелів та рихтуванням підкранової колії») ПРИМІТКИ: Вид та умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.08.2021 - 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАКОНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33870520
-
Контактна особа:
Николай Дроган +30675071553 apacer69@ukr.net
-
Адреса:
08170, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Віта-Поштова, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 33
Початкова пропозиція
1 028 584.58 UAH без ПДВ /
1 028 584.58 UAH без ПДВ
1 028 584.58 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
36
Скарги
0