-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт мостового крану вантажопідйомністю 200/32 тон із заміною кабелів та рихтуванням підкранової колії»)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-002771-b
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт мостового крану вантажопідйомністю 200/32 тон із заміною кабелів та рихтуванням підкранової колії») (згідно з Технічною специфікацією до предмета закупівлі)
Торги не відбулися
1 028 584.58
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 6 200.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 6 200.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 14:09 - 11.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим