-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061»)»
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-002578-c
«Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061»)» (згідно з Технічною специфікацією до предмету закупівлі).
Торги не відбулися
550 832.57
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
Номер:
4c85c9eea9c74a86a47011542d7fde6b
Внутрішній номер закупівлі:
6447902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-002578-c
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Колесник Руслан Миколайович +380613957348
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Маслов Роман Сергійович (06139)5-73-92 OOTK39946@MGW.NPP.ZP.UA http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 832.57 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 15:38 - 16.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 15:38 - 26.10.2020 08:00
Період прекваліфікації:
з 26.10.2020 08:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично виконаний обсяг послуг протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту підписання Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061»)» ПРИМІТКИ: мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерні пропозиції викладаються українською мовою (детальніше у пункті 7 Загальних положень тендерної документації) Умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій - відповідно до п.2 Розділу 3 тендерної документації.
Кількість
1 послуга
Період постачання
03.12.2020 - 24.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "СІАТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32469799
-
Контактна особа:
Виталий Калиниченко +380501449521 contacts@siataships.com
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ГЛІСЕРНА, будинок 14
Початкова пропозиція
550 832.57 UAH без ПДВ /
550 832.57 UAH без ПДВ
550 832.57 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
35
Скарги
0