-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061»)»
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-002578-c
«Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061»)» (згідно з Технічною специфікацією до предмету закупівлі).
Торги не відбулися
550 832.57
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 15:38 - 16.10.2020 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим