-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061
Оголошено тендер
660 999.08
UAH
Номер:
9fe701666c934da79d9f98ec5f75c45b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-27-002378-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
660 999.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061
Примітки:
Місцезнаходження: Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова 133; категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
27.07.2020 12:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума660 999.08 UAH