-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
- ID: UA-2026-08-31-013196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246372
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107, HONDA CR-V )
- ID: UA-2026-08-07-007307-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025509
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
- ID: UA-2025-12-05-002441-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27414047
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
- ID: UA-2025-11-25-015291-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27264480
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Honda, ВАЗ2107,...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Honda, ВАЗ2107, ВАЗ2107 , Таврія, Reno Logan, Daewood Sens)
- ID: UA-2025-05-23-005665-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25395404
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ЗАЗ SENS...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, HONDA CR-V
- ID: UA-2024-10-17-014766-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22933714
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
- ID: UA-2024-03-26-007029-a
- Дата створення : 26.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21125063
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту FORD TRA...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту FORD TRANSIT
- ID: UA-2023-06-13-014971-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18091684
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
- ID: UA-2023-04-06-000965-a
- Дата створення : 06.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17426374
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)
- ID: UA-2022-12-12-022796-a
- Дата створення : 12.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16219502
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)
- ID: UA-2022-11-02-012042-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15748141
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів- ID: UA-2021-07-14-001753-c
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10706492
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів- ID: UA-2021-02-17-007627-a
- Дата створення : 17.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8660553
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування автомобілів ЗАЗ SENS- ID: UA-2021-02-17-005597-a
- Дата створення : 17.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8657822
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -