-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)
Тендер Prozorro UA-2022-11-02-012042-a
Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів
Завершена
254 062.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 270.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 270.31 UAH
Номер:
5c11c2bc68b948ecb3bc75a0f1a09465
Внутрішній номер закупівлі:
15748141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-02-012042-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга ЯНЧУК +380983537230 yanchuk112@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
254 062.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2022 16:20 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2022 16:20 - 10.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
10.11.2022 00:00 - 15.11.2022 15:13
Період завантаження договору:
21.11.2022 00:00 - 01.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 062.40 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)