• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)

Оголошено тендер

254 062.40 UAH
Номер: ea011a3fe14046cba700fe20ef000f7e
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-02-003354-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 254 062.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)
Примітки: Протокол № 57 від 02.11.2022. Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 22.12.2021 №1023-ХІ/VIII «Про сільський бюджет Глеюватської сільської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік» з урахуванням внесених змін.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.11.2022 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума254 062.40 UAH