• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)

Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Завершена

187 726.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 877.26 UAH
Номер: 85014ad33f294a6099c59220dd77dd4f
Внутрішній номер закупівлі: 17426374
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-06-000965-a   
Замовник: ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Ольга ЯНЧУК +380983537230 yanchuk112@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 187 726.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.04.2023 09:43 - 11.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.04.2023 09:43 - 14.04.2023 00:00
Аукціон: 14.04.2023 00:03 - 14.04.2023 00:03
Період кваліфікації: 14.04.2023 00:03 - 28.04.2023 13:01
Період завантаження договору: 04.05.2023 00:00 - 14.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴187 726.40 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)