-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
Оголошено тендер
187 726.40
UAH
Номер:
76deb722a4804610904ce448053264ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-06-000178-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
187 726.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
Примітки:
Протокол № 65 від 06.04.2023. Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 22.12.2022 року № 1465 - ХVIІІ/VIIІ «Про бюджет Глеюватської сільської територіальної громади на 2023 рік».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.04.2023 08:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума187 726.40 UAH