-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013196-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
318 888.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
13
год
57
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
188f74d92216439793201fb180fb2eda
Внутрішній номер закупівлі:
30246372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013196-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана БИКОВА +380980719795 bykovaoksana@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
318 888.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:10 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴318 888.00 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)