-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
Оголошено тендер
382 665.60
UAH
Номер:
d5a2ada5a79247709edd7a6e3031bd33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015598-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
382 665.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 20:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлеюватська
Сума382 665.60 UAH