-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-002441-a
Завершена
241 425.00
UAH без ПДВ
Номер:
c910046931fb461fb602a18afa46b36c
Внутрішній номер закупівлі:
27414047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-002441-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кім +380989611973 tender_gsr@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Ідетифікатор закупівлі, яко відмінено відкриті торги з особливостями UA-2025-11-25-015291-a
Очікувана вартість:
241 425.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
Кількість
81 послуга
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, станція технічного обслуговування Виконавця
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Стельмащук Ян Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3227121637
-
Контактна особа:
+380977993580
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Політехнічна будинок 61
Ціна пропозиції
241 425.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2025 09:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
634835a670d04ed69ab3b2813d4ac1b3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-05-002441-a-c1
Постачальник:
ФОП Стельмащук Ян Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3227121637
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Політехнічна будинок 61
Номер договору:
ПД-90
Сума договору:
241 425.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
04.12.2025 10:51
Статус:
Виконаний