-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Honda, ВАЗ2107, ВАЗ2107 , Таврія, Reno Logan, Daewood Sens)
Тендер Prozorro UA-2025-05-23-005665-a
згідно Протоколу від 23.05.2025 №62
Завершена
413 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 065.00 UAH
Номер:
1d8e949f68484e069d983eba343b34e8
Внутрішній номер закупівлі:
25395404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-23-005665-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кім +380989611973 tender_gsr@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
413 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2025 12:31 - 30.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2025 12:31 - 02.06.2025 10:00
Аукціон:
03.06.2025 14:28 - 03.06.2025 14:57
Період кваліфікації:
03.06.2025 14:57 - 09.06.2025 11:51
Період завантаження договору:
15.06.2025 00:00 - 25.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴413 000.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Honda, ВАЗ2107, ВАЗ2107 , Таврія, Reno Logan, Daewood Sens)