-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Honda, ВАЗ2107, ВАЗ2107 , Таврія, Reno Logan, Daewood Sens)
Оголошено тендер
413 000.00
UAH
Номер:
8770cf5e50ec4fe1a825b9f1793758ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-23-005632-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
413 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Honda, ВАЗ2107, ВАЗ2107 , Таврія, Reno Logan, Daewood Sens)
Примітки:
згідно Протоколу від 23.05.2025 №62
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.05.2025 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлеюватка
Сума413 000.00 UAH