-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, HONDA CR-V
Тендер Prozorro UA-2024-10-17-014766-a
Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
201 761.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 008.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 008.81 UAH
Номер:
fea28f7ff2b445289b1674993bd3b148
Внутрішній номер закупівлі:
22933714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-17-014766-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга ЯНЧУК +380962675860 zakupivli_gl@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
201 761.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2024 16:51 - 22.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2024 16:51 - 25.10.2024 08:00
Період кваліфікації:
25.10.2024 08:00 - 28.10.2024 13:01
Період завантаження договору:
03.11.2024 00:00 - 13.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴201 761.67 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, HONDA CR-V