• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, HONDA CR-V

Оголошено тендер

201 761.67 UAH
Номер: bb776e4399414ad2bca74d3f1988b56d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-17-017942-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 201 761.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, HONDA CR-V
Примітки: Протокол № 185 від 17.10.2024. Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 21.12.2023 року № 2157–ХХVIІ/VIIІ «Про бюджет Глеюватської сільської територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 0456300000)» з урахуванням внесених змін. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.10.2024 16:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, HONDA CR-V
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 86 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума201 761.67 UAH