-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
Тендер Prozorro UA-2024-03-26-007029-a
Завершена
273 242.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 366.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 366.21 UAH
Номер:
f436f03cce5e4560bf8e43643174ec8c
Внутрішній номер закупівлі:
21125063
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-26-007029-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга ЯНЧУК +380962675860 zakupivli_gl@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
273 242.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2024 13:42 - 31.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2024 13:42 - 03.04.2024 08:00
Аукціон:
04.04.2024 11:19 - 04.04.2024 11:48
Період кваліфікації:
04.04.2024 11:48 - 11.04.2024 11:05
Період завантаження договору:
17.04.2024 00:00 - 27.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 242.67 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)