-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
Оголошено тендер
273 242.67
UAH
Номер:
cfb7efc28c5740eaa668d32053f07dcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-26-008141-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
273 242.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
Примітки:
Протокол № 74 від 26.03.2024. Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 21.12.2023 року № 2157–ХХVIІ/VIIІ «Про бюджет Глеюватської сільської територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 0456300000)».
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.03.2024 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума273 242.67 UAH