-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ВАЗ 2107, ЗАЗ SENS, RENAULT LOGAN, ЗАЗ 11024)
Тендер Prozorro UA-2024-03-26-007029-a
Завершена
273 242.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 366.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 366.21 UAH
Період уточнення:
26.03.2024 13:42 - 31.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим