-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-015291-a
згідно Протоколу від 25.11.2025 №182
Торги не відбулися
241 425.00
UAH з ПДВ
Номер:
915e85d3df4542a39b46ab88e2f99cb5
Внутрішній номер закупівлі:
27264480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-015291-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кім +380989611973 tender_gsr@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
241 425.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 15:50 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 15:50 - 03.12.2025 09:00
Аукціон:
з 04.12.2025 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 425.00 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)