-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-015291-a
згідно Протоколу від 25.11.2025 №182
Торги не відбулися
241 425.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 15:50 - 30.11.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим