-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
Оголошено тендер
241 425.00
UAH
Номер:
5a7b464b439d4ad38112203f65ccaf8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-25-018561-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
241 425.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (Daewoo Sens, RENAULT LOGAN, Honda CR-V, Ваз 2107, ЗАЗ Таврія)
Примітки:
згідно Протоколу від 25.11.2025 №182
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.11.2025 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлеюватка
Сума241 425.00 UAH