-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту FORD TRANSIT
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-014971-a
Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
10 742.74
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 53.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 53.71 UAH
Номер:
377c1e9013074d5a8f548f4da2981686
Внутрішній номер закупівлі:
18091684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-13-014971-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга ЯНЧУК +380983537230 yanchuk112@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 742.74 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2023 21:47 - 18.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2023 21:47 - 21.06.2023 08:00
Період кваліфікації:
21.06.2023 08:00 - 22.06.2023 14:34
Період завантаження договору:
28.06.2023 00:00 - 08.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 742.74 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту FORD TRANSIT