-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту FORD TRANSIT
Оголошено тендер
10 742.74
UAH
Номер:
7891486736fa4d169b234a25f07f9eb4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-13-004607-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 742.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту FORD TRANSIT
Примітки:
Протокол № 113 від 13.06.2023. Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 22.12.2022 року № 1465 - ХVIІІ/VIIІ «Про бюджет Глеюватської сільської територіальної громади на 2023 рік».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.06.2023 21:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума10 742.74 UAH