-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107, HONDA CR-V )
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-007307-a
Завершена
318 888.00
UAH без ПДВ
Номер:
c7f37f4228634fa888d036dc3ac908cf
Внутрішній номер закупівлі:
30025509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-007307-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Глеюватка, вулиця Шевченка, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана БИКОВА +380980719795 bykovaoksana@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
318 888.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:02 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:02 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:19
Період кваліфікації:
17.08.2026 00:00 - 21.08.2026 14:59
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴318 888.00 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107, HONDA CR-V )