• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107, HONDA CR-V )

Оголошено тендер

382 665.60 UAH
Номер: 571ec2d720164ebab370c56cea0a38a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-007392-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 382 665.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ 11024, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107, HONDA CR-V )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.08.2026 13:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлеюватська
Сума382 665.60 UAH