-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-022796-a
Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів
Завершена
58 577.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 292.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 292.89 UAH
Номер:
64a572a9626d44e68e93d40e2e1a6dc9
Внутрішній номер закупівлі:
16219502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-022796-a
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга ЯНЧУК +380983537230 yanchuk112@ukr.net https://gl.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
58 577.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 21:38 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 21:38 - 20.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
20.12.2022 00:02 - 21.12.2022 10:14
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 577.00 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)