-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)
Оголошено тендер
58 577.00
UAH
Номер:
6d22796675f543d8b498af383935f6a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-12-010004-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339824
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Глеюватка, вул. Шевченка, буд. 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
58 577.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210700-20, ЗАЗ SENS, ВАЗ 2107)
Примітки:
Протокол № 102 від 12.12.2022. Рішення сесії Глеюватської сільської ради від 22.12.2021 №1023-ХІ/VIII «Про сільський бюджет Глеюватської сільської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік» з урахуванням внесених змін.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.12.2022 21:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума58 577.00 UAH