-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щипці для обжиму кабельних накінечників 260мм, Yato; Щипці для обтиску телефонних і комп...×-
Щипці для обжиму кабельних накінечників 260мм, Yato; Щипці для обтиску телефонних і комп'ютерних клем RJ, Yato; 44510000-8 Знаряддя
- ID: UA-2026-09-01-010149-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256961
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-28-009648-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229057
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні інструменти в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-28-008974-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228392
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знаряддя в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-27-001035-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30207095
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур SDS Max 16*600, Sthor; Бур SDS Max 18*600, Sthor; Бур SDS Max 20*600, Sthor; Бур SDS M...×-
Бур SDS Max 16*600, Sthor; Бур SDS Max 18*600, Sthor; Бур SDS Max 20*600, Sthor; Бур SDS Max 22*600, Sthor; Бур SDS Max 24*600, Sthor; Бур SDS Max 26*600, Sthor; Молоток 1000г, фібергласова ручка, Virok; 44510000-8 Знаряддя
- ID: UA-2026-08-20-004807-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30142500
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знаряддя в асортименті (44512940-3 Набори інструментів) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-13-004551-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30074486
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяКваліфікаціявід початку періоду пройшло 7 робочих днів
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір матриць для опресовщика М18 НССТ, 16-300мм, DIN22, Milwaukee; 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-05-006727-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29999934
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 500 мм; Ключ радіаторний для зби...×-
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 500 мм; Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 900 мм; 44510000-8 Знаряддя (44512000-2 Ручні інструменти різні)
- ID: UA-2026-08-03-008220-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976671
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-07-14-010073-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29812975
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-07-06-009186-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29741274
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ручні інструменти в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-06-19-004768-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29592156
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коронка 45мм, без хвостовика, LT PROSERIES; Хвостовик SDS Plus 600мм, для коронки, Werk; 4...×-
Коронка 45мм, без хвостовика, LT PROSERIES; Хвостовик SDS Plus 600мм, для коронки, Werk; 44510000-8 Знаряддя
- ID: UA-2026-06-04-013150-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443282
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ручні інструменти різні (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-03-11-013159-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28575094
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір біт FPH2 для автоматів 65 і 110 мм (магнітні); 44510000-8 Знаряддя (44512940-3 Набор...×-
Набір біт FPH2 для автоматів 65 і 110 мм (магнітні); 44510000-8 Знаряддя (44512940-3 Набори інструментів)
- ID: UA-2026-02-11-011073-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28269612
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір ключів шестигранних НЕХ 1,5-10мм, 9од, Г-подібні, суперподовжені, з кулею, Toptul; З...×-
Набір ключів шестигранних НЕХ 1,5-10мм, 9од, Г-подібні, суперподовжені, з кулею, Toptul; Знімач ізоляції універсальний, S&R; Набір насадок до шурупокрута TORX T8-15/152мм, 1/4", 3од,Bosch Extra Hart; Кліщі для обжиму кабельних накінечників, 0,25-10мм², 175мм, Yato; 44510000-8 Знаряддя
- ID: UA-2026-02-10-005867-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28246758
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -