-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009648-a
Завершена
34 834.30
UAH без ПДВ
Номер:
c091f4ff174e4f6d9beda3dea5c0ef2a
Внутрішній номер закупівлі:
30229057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-009648-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
34 834.30 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свердло конусне ступінчасте HSS 14-26 мм
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло ступінчасте HSS 6-32 мм
Кількість
13 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-32 мм спіральний профіль
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-32 мм
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 6-38 мм
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-20 м
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-22 мм
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 3-14 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-39
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-52 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАРТИНЮК СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2790917039
-
Контактна особа:
+380502236454
-
Адреса:
52071, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище Дослідне ВУЛИЦЯ НАУКОВА будинок 41 квартира 40
Ціна пропозиції
34 834.30 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 15:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c27584bd03d4ac7940df9c2fa2719d7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-009648-a-a1
Постачальник:
МАРТИНЮК СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2790917039
-
Адреса:
52071, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище Дослідне ВУЛИЦЯ НАУКОВА будинок 41 квартира 40
Номер договору:
1079-26
Сума договору:
34 834.30 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Свердло конусне ступінчасте HSS 14-26 мм: 827.54000 UAH без ПДВ
Свердло ступінчасте HSS 6-32 мм: 922.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-32 мм спіральний профіль: 872.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-32 мм : 350.26000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 6-38 мм : 550.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-20 м : 145.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-22 мм : 196.30000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 3-14 мм : 600.55000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-39 : 750.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-52 мм: 1 200.64000 UAH без ПДВ
Свердло ступінчасте HSS 6-32 мм: 922.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-32 мм спіральний профіль: 872.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-32 мм : 350.26000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 6-38 мм : 550.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-20 м : 145.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-22 мм : 196.30000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 3-14 мм : 600.55000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-39 : 750.00000 UAH без ПДВ
Свердло конусне ступінчасте HSS 4-52 мм: 1 200.64000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
12.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний