-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаряддя в асортименті (44512940-3 Набори інструментів) 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-004551-a
відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 7 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 7 робочих днів
520 826.67
UAH без ПДВ
Номер:
45401e449ec74534bb9b16156eeb3443
Внутрішній номер закупівлі:
30074486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-004551-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Глодан +380504792953 okptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
520 826.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 11:49 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 11:49 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:46
Період кваліфікації:
з 21.08.2026 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴520 826.67 Знаряддя в асортименті (44512940-3 Набори інструментів) 44510000-8 Знаряддя